Vácon hosszú távra kiadó, 47 m² + erkélyes, téglaépítésű társasházi lakás.

200.000 Ft

Hirdetés adatlapja

Hirdető szándékakínál
Hirdetés típusa (b)Kiadó
Használt vagy új?Használt
Lakás típusa (belföld)tégla
Kitől?közvetítőtől
Alapterület (m2)47
Szobaszám (félszobával együtt)2 szoba
MegyePest megye
TelepülésVác
UtcaNagysándor Józsf utca
Hirdető neveHesu
Telefonszám+36705581160
E-mail címhesu52@gmail.com

Bővebb információ

Vácon hosszú távra kiadó, 47 m² + erkélyes, téglaépítésű társasházi lakás.

Vác (Kisvác) közkedvelt részén 2026. június 10.- el, I. emeleti 47 m2-es téglaépítésű, szigetelt társasházi téglalakás, hosszútávra kiadó.

A társasház lépcsőháza, mindössze 5 lakásos, csendes lakóközösséggel.

A lakóingatlan az első emeleten található és ezen a szinten egyedül ez a lakás van.

Az ingatlan elosztása:

Előtér, konyha + nappali, külön hálószoba, fürdőszoba, valamint egy + előtér a fürdő résznél, amely pakolásra vagy szekrények elhelyezésére is alkalmas.

A lakás bútorozatlan, a konyhában beépített konyhabútor, főzőlap és sütő található és a mosogatógépnek az előkészítés adott.

A lakás világos, tágas, jó elrendezésű, kellemes hangulatú.

Az ingatlan fűtése és a meleg víz ellátása egyedi gázcirkóval történik, új radiátorokkal, jól szabályozhatóan, akár külön is vagy termosztáttal.

Villanyvezetékek kicserélve és 3x 16 Amper villanyóra lett felszerelve, + új padlóburkolat.

A lakóingatlant maximum két személy bérelheti.

Kistestű kutyus vagy cica megengedett, amennyiben szobatiszta.
Dohányzás az erkélyen lehetséges.

A Duna-part és a bicikliút kb. 400 méterre, Lidl, MOL kút, gyógyszertár és egyéb üzletek kb. 300 méteren belül elérhetők.
Parkolás ingyenesen a ház előtt megoldott.

A lakás minimum 1 évre, határozott idejű szerződéssel kiadó (évente hosszabbítható), 2 havi kaucióval és az első havi bérleti díj megfizetésével költözhető.

Közjegyző által hitelesített bérleti szerződés szükséges, melynek díja a felek között megosztva fizetendő.

A bérleti díj és a rezsi kizárólag utalással fizethető!

A lakás ideális választás lehet, fiatal házaspárnak, idősebb korosztálynak, akik a tágas, napfényes tereket, az erkély nyújtotta kényelmet keresik.

Bérleti díj: 200. 000 Ft / hó + rezsi + 2 havi kaució.
Közös költség: 8. 500 Ft / hó,
Telekom TV: 4. 200 Ft / hó,
Telekom internet: 6. 314 Ft / hó,
Víz, villany, gáz havi elszámolásban óra leolvasással (nem átalányban) fogyasztás alapján fizetendő.
Költözés: 2026. június 10-től!

Érdeklődni: +36705581160, +36304800339 számon lehetséges