Eladó felújított sorház Debrecen Óváros (240 m2)

250.000.000 Ft

Hirdetés adatlapja

Hirdető szándékakínál
Hirdetés típusa (b)Eladó
Használt vagy új?Használt
Ház típusa (belföld)sorház
Kitől?közvetítőtől
Alapterület (m2)240
Szobaszám (félszobával együtt)5 szoba
MegyeHajdú-Bihar megye
TelepülésDebrecen
Hirdető neveHausel László
Telefonszám+36204552205
Webcímhttps://www.gammaingatlan.hu/ingatlan/118480

Bővebb információ

Debrecen Óváros részén eladó egy 4 szobás sorház, szuterén+földszint+tetőtér beépítéssel.

ház ingatlanhirdetés

Debrecen Óváros részén eladó egy 4 szobás eltolt szintes sorház, amely szuterénnel, földszinttel és tetőtér beépítéssel rendelkezik. Az ingatlan zöldövezeti lakókörnyezetben található. A modern homlokzat esztétikus megjelenést biztosít az épületnek.

Felépítmény nettó alapterülete: 241 m2
Telekterület: 272 m2

Helyiség lista:
SZUTERÉN: – konyha, – bár, – fürdő+WC, – gépészeti helyiség
FÖLDSZINT: – nappali, – háló, – konyha+étkező, – fürdő+WC, – terasz
EMELET: – 2 háló, – fürdő+WC
TETŐTÉR: – szoba+gardrób, – közlekedő
GARÁZS: 2 férőhelyes

Műszaki leírás:
Az eltot szintes, szigetelt (10cm), téglaépítésű ingatlant 2019-ben teljeskörűen felújították. Az elektromos vezetékek cseréjével egyidejűleg kiépítésre került a napelemrendszer (11kW),amely a ház energiahatékony áramellátását biztosítja. A vízvezeték hálózat cseréje megtörtént. A fűtést hőszivattyú biztosítja, padlófűtéssel és radiátor hőleadókkal. Minden helyiség klimatizált(hűtő-fűtő).
A nyílászárók műanyag tokozású, hőszigeteltek, rovarhálóval és elektromos redőnnyel felszelve. A szintek közötti közlekedést stabil fa lépcsőzetet biztosítja.
A ház mögötti parkosított kerthelyiségben helyett kapott képített szalonnasütő.
Az ingatlan előtt 3 autó ingyenes parkolása biztosított, térkövezett burkolaton.

Környezet:
Hasonló típusú házak szomszédságában helyekedik el, zöld környezetben. Pár perc sétával elérhetőek boltok, iskola, óvoda és az egyetem.

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet mindazok számára, akik egy különleges helyen keresnek akár több generációs családi otthont, vagy akár befektetési céllal szeretnék megvásárolni.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
(hivatkozási szám: M118480)

Ha érdekli az ingatlan, további képeket weboldalunkon láthat. Az ingatlan azonosítója: 118480

https://www.gammaingatlan.hu/ingatlan/118480