Eladó 15 hektár mezőgazdasági terület Sződ határában.

199.900.000 Ft

Hirdetés adatlapja

Hirdető szándékakínál
Hirdetés típusa (b)Eladó
Használt vagy új?Használt
Kitől?közvetítőtől
Alapterület (m2)150000
MegyePest megye
TelepülésSződ
UtcaZöldövezeti
Hirdető neveHesu
Telefonszám+36705581160
E-mail címhesu52@gmail.com

Bővebb információ

Gazdálkodnál vagy befektetnél? 15 ha kivételes terület Sződön most akciós áron!

Eladó 15 hektáros mezőgazdasági birtok Sződ határában.

A természet közelsége, a csend, a rendezett földek látványa és a magyar vidék időtálló nyugalma – mindez elérhető közelségben Budapesttől, Sződ határában, az M2 autópálya, Gödi lehajtó közelében!

Eladásra kínálunk egy 15 hektáros, gondosan művelt mezőgazdasági területet, mely egyszerre képviseli a hagyományos vidéki értékeket és a jövő fejlesztési lehetőségeit.

A birtok főbb jellemzői:

A terület Má-1 mezőgazdasági övezetben helyezkedik el, 3%-s beépíthetőséggel, így akár gazdasági épület, terménytároló, feldolgozó vagy kisebb agrárüzem is elhelyezhető rajta.

A birtok egy helyrajzi számon szerepel, összesen 150. 000 m² területtel, és az alábbi részekre tagolódik:

– 5 hektár bekerített terület, rajta egy 80 m²- s, faépítésű gazdasági épület, valamint
– termő dió- és szilvafák gondozott ültetvénye.
-4, 5 hektár bekerített gyümölcsös, cseresznye, kajszi és barackfákkal.
-3, 5 hektár pihentetett szántóterület, további művelésre előkészítve.
-2 hektár, 30 éves akácerdő, amely kitermelhető, értékes faállománnyal.
A birtok fúrt kúttal is rendelkezik, biztosítva a gazdálkodás önállóságát és fenntarthatóságát.

Fejlesztési potenciál:

A terület adottságai nemcsak mezőgazdasági hasznosításra, hanem fejlesztési célokra is kiválóak.

A szomszédos földterületek már GIP-3 gazdasági–ipari övezetbe kerültek átsorolásra, a közelben pedig napelem park is működik.

Ezáltal a birtok átminősítés után akár ipari, logisztikai, megújuló energiahasznosítási, vagy agrárfeldolgozó tevékenységre is alkalmassá válhat.

Elhelyezkedés és megközelítés:

A birtok Budapesttől mindössze 25 km-re fekszik, kiváló megközelíthetőséggel az M2 autópálya és a régi 2-es főút felől, valamint tömegközlekedéssel is elérhető.

A környék infrastruktúrája fejlődő, a közeli települések ellátottsága és szolgáltatásai egyre bővülnek.

A magyar vidék értéke.

Ez a birtok nem csupán egy ingatlan, hanem a vidéki életminőség, a természet közeliség és a hagyományos gazdálkodás szimbóluma.

Lehetőség egy saját, önellátó gazdaság megteremtésére, egy családi birtok kialakítására, vagy hosszú távon értékálló befektetésre.

Irányár: 199. 990. 000 Ft

Megtekintést követően az ár alkuképes lehet.

Tel: +36705581160